شرکای تجاری

 • نمایندگی محصولات شرکت هانیول (Honeywell)

  نماینده هانیول
  شرکت هانیول (Honeywell) یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان بارکد خوان بیسیم، ثابت ، چند پرتو و انواع دستگاه های جمع آوری اطلاعات مانند موبایل کامپیوتر و هندهلد می باشد. این شرکت پس از خریداری شرکت اینترمک(Intermec) دایره ی محصولات خود را به تولید انواع لیبل پرینتر های صنعتی، رومیزی و بارکد پرینترهای قابل حمل و انواع تجهیزات RFID گسترش داد.
  شرکت تکوآیدی به عنوان یکی از نمایندگان فروش شرکت هانیول در ایران تمامی تجهیزات این شرکت را با گارانتی و با کمترین زمان تحویل ارائه می نماید.
 • نمایندگی محصولات شرکت زبرا (zebra)

  شرکت زبرا
  شرکت زبرای امریکا بزرگترین تولید کننده انواع لیبل پرینتر، چاپگرهای «آر اف آیدی»، پرینترهای کارت پی وی سی و نهایتاً برچسب و ریبون بارکد می باشد. محصولات شرکت زبرا در بیش 100 کشور جهان عرضه می شود. این شرع فعالیت کاری این شرکت به 1982 میلادی برمیگردد و امروز با بیش از 800 میلیون دلار فروش سالانه، این شرکت رکورددار بازار خویش است. دفتر مرکزی این شرکت در ایلینوی امریکا می باشد و در سراسر جهان نیز دفاتری برای ارائه خدمات بهتر دایر نموده است، به عنوان مثال انگلستان، هیرنوین در هلند، سنگاپور و شانگهای، پکن، گوانگژو در چین و ...
  همه محصولات تولیدی شرکت زبرا دارای استاندارد و تأییدیه بین المللی ISO 9001 برای مدیریت کیفیت میباشد.
 • نمایندگی محصولات شرکت موتورولا (Motorola)

  شرکت موتورولا
  موتورولا یکی از بزرگترین شرکتهای چند ملیتی امریکایی در زمینه ساخت سخت افزار، ریزپردازنده، تلفن همراه و سایر وسایل ارتباطی است که در ژانویه ۲۰۱۱ به دلیل مسائل مالی به دو شرکت «موتورولا سولوشنز» و «موتورولا موبیلیتی» تقسیم شد. این شرکت به غیر از صنایع مخابراتی، در ساخت پردازنده‌های کامپیوتری نیز فعالیت دارد. تاریخ تأسیس شرکت به سال ۱۹۲۸ بر می‌گردد و دفتر مرکزی آن در ایلینوی شیکاگو می باشد.
 • نمایندگی محصولات شرکت یو پی ام (UPM)

  شرکت یو پی ام
  این شرکت در زمینه تگ های مبتنی بر آر اف آیدی فعالیت می کند و سابقه ای 16 ساله در این صنعت دارد و ظرف همین مدت کوتاه به یکی از سازمان‌های پیشرو در جهان در این زمینه تبدیل شده به طوری که طبق تحقیقات موسسه پژوهشی AB RESEARCH که در آوریل 2008 منتشر شده از لحاظ کیفیت محصولات و بزرگی بازار در دنیا کمپانی UPM RAFLATAC رتبه نخست در زمینه تولید برچسبهای LF، HF، UHF را داراست.
 • نمایندگی محصولات شرکت سیریت (Sirit)

  شرکت سیریت
  شرکت سیریت، شرکتی پیشرو، طراح، توسعه دهنده و تولید کننده محصولات شناسایی خودکار مبتنی بر آر اف آیدی است. محصولات ارائه شده توسط کمپانی سیریت برای بیش از 16 سال متوالی است از نظر میلیون ها استفاده کننده در جهان، راه حلی قابل قبول و مطمئن محسوب می شود.
 • نمایندگی محصولات شرکت نُردیک آیدی (NORDIC ID)

  نام محصول
  شرکت نُردیک آیدی، شرکتی با فعالیت اختصاصی و تخصصی در زمینه تولید محصولات شناسایی خودکار مبتنی بر آر اف آیدی است. محصولات ارائه شده توسط کمپانی نُردیک آیدی سالهاست که در قاره اروپا در راهکارهای انبار، اموال و کلیه ردیابی های حوزه ی صنعتی و اداری مورد استفاده قرار می گیرد.