تگ های آراف آی دی confidex توسط ATEX تضمین شده اند.

تگ های آراف آی دی  confidex  توسط ATEX تضمین شده اند.

Confidex یکی از تامین کنندگان پیشرو در زمینه  تخصصی تگ های RFID اعلام کرده است که محصولاتش مطابق با بخشنامه ATEX 94/9/EC ، که بهره برداری ایمن از تجهیزات را در محیط های قابل انفجار تضمین می کند، مورد تایید قرار گرفته است.
گواهینامه ATEX به این معنی است که خانواده confidex Ironside که به طور گسترده ای در انواع مختلفی از برنامه های کاربردی RFID از قبیل ردیابی واگن های راه آهن و... مورد استفاده قرار می گیرند، در حال حاضر برای ردیابی تجهیزات در صنایع پتروشیمی و استخراج معادن و یا دیگر برنامه های کاربردی که در آن سیستم های RFID به طور مداوم و یا بعضی اوقات در معرض مواد منفجره قرار می گیرند نیز مناسب می باشند.
بخشنامه ATEX شامل طبقه بندی های مختلفی است که براساس نوع حفاظت از دستگاه های الکتریکی و درجه قرارگیری آن ها در معرض مواد منفجره است.
نسل دوم برچسب های UHF  آراف آی دی غیرفعال ، بالاترین سطح از گواهینامه حفاظت را دریافت کرده اند. به این معنی که آن ها برای استفاده در نواحی صفرمناسب می باشند.  نواحی که در آن ها به طور مداوم و یا برای مدت طولانی مخلوطی از گازهای منفجره وجود دارد.
به طور کلی تگ های RFID خانواده Confidex Ironside دارای ایمنی ذاتی (IS) و سازگار برای هر دو بخش صنایع و معادن می باشند.
از این گذشته  تولیدات Confidex و فرآیند مدیریت کیفیت نیز علاوه بر استانداردهای موجود 14000:2004وISO 9001:2008  به طور موفقیت آمیزی بررسی شده است.
تگ های RFID خانواده Ironside در حال حاضر جهت شناسایی بسیاری از  تجهیزات صنعتی در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند.
به گفته مدیر بازاریابی شناسایی اشیاء در Confidex  ، صدور گواهینامه ATEX به مشتریان این اطمینان را می دهد که محصولات Confidex برای استفاده در محیط های قابل انفجار مناسب است. علاوه بر این ، به مشتریان این امکان را می دهد تا در محیط های خطرناک از ارائه عملکرد بالا و قابل اطمینان تگ ها در بسیاری از برنامه های کاربردی بهره مند گردند. 


منبع:RFID Solutions
انتشار این خبر با ذکر منبع بلا مانع می باشد.

* نام و نام خانوادگی:
* پست الکترونیک:
عنوان نظر:
* نظر شما:
بیشینه 800 کاراکتر ( کاراکتر باقیمانده).
تعداد کاراکتر بیشتر از حد مجاز می باشد.
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید: