شرکت زبرا محصول جدید خود ZD500R را معرفی کرد.

شرکت زبرا محصول جدید خود ZD500R را معرفی کرد.


شرکت زبرا تکنولوژی پیشرو در ارائه محصولات و راهکارهایی که مرتبط با ردیابی اموال،مردم و معاملات سازمان ها می باشد، محصول خود ZD500R ، اولین چاپگر رومیزی UHF RFID خود را معرفی کرد.
این آخرین نوآوری شرکت زبرا می باشد که مجموعه ای است از ویژگی های کامل یک چاپگر RFID ، برای سهولت استفاده در برنامه های کاربردی که ، دارای پشتیبانی فنی محدود بوده و یا کاربر آن دانش کافی از RFID نداشته باشد ، طراحی شده است.
ZD500R مرتبط به طیف وسیعی از صنایع و برنامه های کاربردی بوده و به طور خاص، مناسب پاسخگویی به نیاز صنعت خرده فروشی برای تگ گذاری RFID در مدیریت موجودی می باشد. تگ گذاری سریع و موثر ، سازمان ها را قادر می سازد تا به نحو احسن دارایی های با ارزش خود را پیگیری نمایند.
ZD500R یک فرآیند پیچیده و پیشرفته ایجاد تگ را برای یک کاربر غیر فنی ساده تر می نماید.
به گفته ی Keith LeFebvre معاون بازاریابی و مدیریت محصولات شرکت زبرا تکنولوژی " ما ZD500R را به منظور جوابگویی به تقاضای رو به رشد کدگذاری تگ ها تولید کرده ایم. این نوآوری علاوه بر پیشرفت خط تولید پرینتر های RFID ما ،باعث ایجاد رقابت بیشتری ببین هر دو گروه زبرا و مشتریان ما خواهد شد"
قابلیت کدگذاری UHF RFID چاپگر ZD500R علاوه بر برنامه های کاربردی مانند عملیات تگ گذاری آیتم ها در فروشگاه های خرده فروشی ، برای پیگیری اموال و دارایی ها در تولید، دولت ، بهداشت و درمان و ... نیز مناسب می باشد .
این چاپگر بر اساس سریال سازی مبتنی بر تراشه های RFID که یک روش ساده و در عین حال بسیار دقیق و قابل اعتماد از چاپ و کدگذاری سریال کدهای الکترونیکی محصول می باشد، ساخته شده است.
از طریق سریال سازی مبتنی بر تراشه ، تولید کنندگان می توانند هزینه های خود را با حذف زیر ساخت ها و خدمات مورد نیاز  برای مدیریت سریال سازی را کاهش داده و خرده فروشان می توانند دقت و صحت موجودی خود را افزایش دهند.
دیگر تفاوت های برجسته برای ZD500R عبارتند از:
•    سایز متناسب: مناسب برای کاربردهایی که نیازمند فضا می باشند.
•    سهولت در استفاده: کاربر نیاز کمی به آموزش دارد.
•    انعطاف پذیری مدیا: انواع مدیا شامل لیبل ، تگ ، چاپ و برش .
•    مقرون به صرفه : هزینه پایین مدیا، هدر رفتن کمتر مدیا و تغییرات رول کمتر.

  اطلاعات کامل ZD500R را می توانید اینجا مشاهده نمایید.

منبع:globenewswire.com
 انتشار این خبر با ذکر منبع بلا مانع می باشد.

* نام و نام خانوادگی:
* پست الکترونیک:
عنوان نظر:
* نظر شما:
بیشینه 800 کاراکتر ( کاراکتر باقیمانده).
تعداد کاراکتر بیشتر از حد مجاز می باشد.
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید: