FDA اولین دستگاه ردیابی خون را که ازتکنولوژیRFID استفاده می کند را رونمایی کرد.

FDA اولین دستگاه ردیابی خون را که ازتکنولوژیRFID استفاده می کند را رونمایی کرد.

iTrace ، اولین برنامه  کاربردی  که از  تکنولوژی شناسایی فرکانس رادیویی (RFID)  استفاده می کند که جهت بهبود ایمنی و سلامت خون به صورت جلوگیری از انتشار اجزای نامناسب ، در موسسات انتقال خون توسط سازمان غذا  و داروی آمریکا (FDA) رونمایی شد.
به گفته یM.D. Karen Midthun  رییس مرکز ارزیابی و تحقیقات بیولوژیک FDA ،تجهیزات      iTrace  توانایی افزایش ایمنی خون به سبب اطمینان حاصل کردن از انتشار نیافتن واحدهای خونی نامناسب را به ارمغان آورده است.
iTrace در موسسات انتقال خون توسط پرسنل آموزش دیده به عنوان یک ابزار ساده جهت جمع آوری خون، پردازش آن و کمک در ردیابی محصول و اصلاح استفاده می گردد.
RFID ابزاری است که به طور گسترده برای شناسایی و ردیابی اشیاء گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.
در یک سیستم معمول RFID  ، یک تراشه حافظه در عنصری که مورد ردیابی است قرار داده شده است. قرائتگرهای RFID مرتباً در حال ارسال و دریافت امواج رادیویی برای شناسایی تراشه و قرائت داده های ذخیره شده در آن ها هستند.
برنامه کاربردی iTrace برای تقویت سیستم های موجود در بانک خون طراحی شذه است و همچنین کلیه امور مربوط به فرآیندهای بارکدی و لیبلینگ را راحت تر و بدون خطا انجام می دهد.
iTrace از طریق یک سرور با نرم افزارهای کامپیوتر موسسات انتقال خون جهت دریافت و ذخیره کردن داده هایی که مورد استفاده موسسات انتقال خون در طی فرآیند تولید، شامل اطلاعات مربوط به جمع آوری ، پردازش  و لیبلینگ و همچنین تایید کد محصول ، تاریخ انقضا و اطلاعات گروه خونی می باشند در ارتباط است .
.iTrace for Blood Centers is manufactured by SysLogic, Inc., based in Brookfield, Wis
* نام و نام خانوادگی:
* پست الکترونیک:
عنوان نظر:
* نظر شما:
بیشینه 800 کاراکتر ( کاراکتر باقیمانده).
تعداد کاراکتر بیشتر از حد مجاز می باشد.
* لطفا کاراکترهایی را که در تصویر می بینید در کادر پایین وارد کنید: