image

سیستم مدیریت انبار

برای افزایش راندمان عملیات انبارداری شرکت، وجود یک سیستم اتوماسیون انبار حیاتی است. ما بسته نرم افزاری سیستم مدیریت انبار تکو را که می تواند به تناسب نیازهای سازمان شما اصلاح شود، به شما پیشنهاد می کنیم. با ترکیب یک سیستم مدیریت انبار با شبکه های بیسیم ، موبایل کامپیوترها و تکنولوژِی شناسایی فرکانس رادیویی (RFID) ، مجموعه شما در جهت آزادی عمل در انجام امور انبارداری ،افزایش بازده عملیاتی و بهبود خدمات مشتریان توسعه می یابد.

یک سیستم جامع مدیریت انبار باعث انجام کارامد وظایف متعددی در شرکت شما می شود.

مزایای استفاده از سیستم مدیریت انبار مبتنی بر بارکد و آر اف آیدی

    دریافت: بدست آوردن اطلاعات در مورد محموله هایی که تحویل داده شده اند اما هنوز در مکان نهایی خود مستقر نشده اند. اطمینان حاصل کردن از اینکه ابتدا اقلامی که سطح موجودی آن ها پایین است سازماندهی شده و به محل نگهداری خود منتقل شوند. حذف کمبود موجودی در فرآیند اجرا.

 

    جایگذاری: محل قرارگیری تمام موجودی ها را در قفسه های خود بدانید. کارکنان خود را به سمت محل دقیق اقلام هدایت کنید ، در نتیجه کارکنان در طول روز قادر به پاسخگویی به سفارشات بیشتری خواهند بود.

 

    انتخاب کردن: حذف ورود اطلاعات نادرست در مورد موجودی انبار. کارکنان لیست اقلام انتخابی را توسط هندهلد که آن ها را به سمت محل قرارگیری دقیق اقلام در انبار نیز هدایت می کند ، دریافت خواهند کرد. اسکن اقلام زمان انتخاب ، درستی محصول انتخاب شده و تعداد آن ها را نیز بررسی می کند.

 

    آماده سازی برای سفارشات: کنترل نمودن کلیه اجناس آماده شده برای خروج با حواله صادر شده از طرف حسابداری. در این بخش از اشتباهات نبروی انسانی و در عین حال هزینه های به وجود آمده برای اشتباهات جلوگیری می شود.

 

بازدهی سرمایه در سیستم مدیریت انبار
اگرچه نصب یک سیستم مدیریت انبار در مقیاس کامل، یک سرمایه گذاری می باشد اما شما به زودی متوجه خواهید شد که ارزش خود را دارد. بسیاری از مشتریان تنها پس از چندماه از اجرای سیستم مدیریت انبار اظهار کرده اندکه نمی توانند عملیات خود را بدون وجود این سیستم متصور شوند. سیستم مدیریت انبار امکان دستیابی در آن واحد به موجودی و سفارشات ، کاهش زمان صدور فاکتور و دریافت وجه از مشتری را برای شما به ارمغان آورده و همچنین تحرک و پویایی خاصی را برای تک تک کارکنان شما به وجودمی آورد و به شما این امکان را می دهد تا مدیریت و نظارت مناسبی از چرخه انبارداری داشته باشید

.

مشکلات حل شده در سیستم مدیریت انبار
یکی از مشکلات موجود در مدیریت سنتی انبار، متکی بودن بر اسناد کاغذی است. همچنین تمامی اطلاعات به صورت دستی وارد سیستم شده و بایگانی خواهند شد. در صورت بروز یک اختلاف بین سفارش مشتری و فاکتور، رفع مشکل نیازمند ارجاع به کلیه داده ها در سیستم و بایگانی می باشد.
به عنوان نتیجه، سازمان شما می تواند ازکسب این تجارب اجتناب کند.

تاخیر دسترسی به اطلاعات در سیستم
وجود اطلاعات نادرست در سیستم
ارسال اشتباه محموله
تاخیر در تهیه فاکتور
مشکل یافتن اجناس در صورتیکه محل قرارگیری آن ها در انبار جا به جا شده باشد.


جهت آگاهی از نحوه بهره گیری پیاده سازی و مشاوره میتوانید با شماره 88950410-021  تماس حاصل نمایید


راهکار های مشابه

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت تکو آیدی میباشد .