image

معرفی واحد خدمات پشتیبانی

دپارتمان های فعال این شرکت با در اختیار داشتن کارشناسان زبده و کارآزموده، مشاوره و ارائه اطلاعات مورد نیاز به مجموعه ها را سر لوحه کار خود قرار داده اند. ارائه راهکارهای جامع اتوماسیون مبتنی بر بارکد منطبق بر نیازهای مطرح شده از سوی مشتری، ارائه مشاوره بر اساس تجربیات مشابه کسب شده از جمله فعالیت هایی است که در شرکت  تکو آیدی انجام می پذیرد که در قسمت های مختلف شرکت های تولیدی، صنعتی، بازرگانی، سازمانها و وزارتخانه ها قابل پیاده سازی می باشد.

 

 محصولات تکو

واحد فنی و مهندسی

خدمات رسانی بهینه و به موقع و ارتفاء سطح کیفی پاسخگویی به اشکالات اضطراری و نیازهای پیش روی کاربران از جمله ارکان اصلی شرکت تکو به شمار می رود. استفاده از کارشناسان متخصص و افراد دوره دیده در کمپانی های خارجی، بهره گیری از آخرین اطلاعات و تکنولوژی های شرکت های مشابه خارجی، ما را به عنوان "گزینه انتخاب" در زمینه سرویس و خدمات پشتیبانی مطرح کرده است.

متخصصین فنی این واحد در ‏چهار گروه مهندسی الکترونیک، کامپیوتر، مکانیک و ‏طراحی صنعتی سازماندهی شده اند. نیروی انسانی کارآمد پشتوانه  اصلی شرکت تکو در دستیابی به فناوری برتر می باشد. با توجه به اهمیت این موضوع، تکو توانسته است با جذب نیروهای خلاق و ممتاز، برتری فنی و علمی خود را حفظ نماید و محیطی منحصر به ‏فرد از نظر ترکیب نیروی انسانی ایجاد نماید. در حال حاضر کلیه نیروهای شرکت تکو آیدی از برگزیدگان علمی و ‏فنی کشور می باشن. این امر توان بالایی در زمینه ‏طراحی و اجرای پروژه های به روز علمی و صنعتی که نیاز به دانش و تکنولوژی و فن آوری پیشرفته دارد، در شرکت تکو ایجاد کرده است. شركت تکو همچنان تلاش می نماید با بكارگیری نخبگان عرصه دانش فناوری اطلاعات در كشور، افقهای نو و اهداف والایی را ایجاد نموده و چشم انداز روشنی از تحقق توانمندی این شرکت در ایران را نمایان سازد.


کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت تکو آیدی میباشد .