شرکای تجاری ما

Zebra

Zebra یک شرکت آمریکایی که متخصص در فناوری های روز دنیا میباشد . این شرکت در حوضه سیستم های شناسایی خودکار فعالیت میکند . محصولات این شرکت شامل : موبایل کامپیوتر ها ، تبلت های صنعتی ، نرم افزار ها و راهکار های هوشمند ، چاپ برچسب های بارکد و رسید ، چاپ برچسب های RFID ، READER های ثابت و دستی ، آنتن ها و چاپگر های کارت و کیوسک که در بخش های مختلف صنعت قابل استفاده هستند . از جمله صنایع : تویدات ، خرده فروشی ، بهداشت و درمان ، حمل و نقل ، دولتی.

Honeywell

Honeywell یک شرکت فناوری محور میباشد که راه حل و محصولات خاصی را برای صنایع ارائه میدهد . که به بهبود عملکرد سازمان ها و شرکت ها کمک میکند . فناوری های Honeywell به هواپیما ها ، ساختمان ها ، کارخانه های تولید و کارگران کمک میکند .

omni-id

شرکت omni-id در زمینه تولیدات انواع تگ های RFID و IOT فعالیت میکند . این شرکت کار آمریکایی فعالیت خود را از سال 2007 فعالیت خود را در زمینه RFID آغاز کرده .

Roll Caver

Roll Caver در سال 1970 در Gallarate، یکی از مهمترین مناطق صنعتی ایتالیا تأسیس شد، به لطف کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده، به سرعت خود را به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی لیبل در بازار معرفی کرد. در سال 1985 کارخانه برای برآوردن تقاضای رو به رشد تولید، چه در بازار ملی و چه در بازار بین المللی، بزرگ شد. رول کاور که همیشه در خط مقدم قرار دارد، یکی از اولین شرکت هایی است که در اروپا از مواد پلی استایرن استفاده می کند. گسترش بیشتر در سال 2005 با دستیابی به یک انبار جدید برای ذخیره سازی مواد صورت گرفت. از بدو تاسیس تا به امروز، این شرکت به طور مداوم در مورد جستجوی مواد نوآورانه و توسعه محصولات جدید برای همگام شدن با تحولات بازار به روز می شود.

SOTI

شرکت SOTI یک شرکت کانادا می باشد  که در سال 1995 تاسیس شده و در حال حاضر در 11 کشور با بیش از 800 کارمند نمایندگی دارد . این شرکت بیش از 17,000 در  170 کشور مختلف مشتری دارد . تخصص این شرکت در دو دهه اخیر بر رویی ارائه نرم افزار ها و پیاده سازی اینتر اشیا تمرکز داشته. شرکت تکو آیدی با به عنوان نماینده رسمی این شرکت فعالیت میکند.شرکت SOTI یک شرکت کانادا می باشد  که در سال 1995 تاسیس شده و در حال حاضر در 11 کشور با بیش از 800 کارمند نمایندگی دارد . این شرکت بیش از 17,000 در  170 کشور مختلف مشتری دارد . تخصص این شرکت در دو دهه اخیر بر رویی ارائه نرم افزار ها و پیاده سازی اینتر اشیا تمرکز داشته . شرکت تکو آیدی با به عنوان نماینده رسمی این شرکت فعالیت میکند.

OMROM MICROSCAN

شرکت OMRON در زمینه اتوماسیون بر اساس فناوری یعنی "Sensing & Control + Think" است. OMRON که در سال 1933 تأسیس شد، حدود 36000 کارمند در سراسر جهان دارد که برای ارائه محصولات و خدمات در 117 کشور کار می کنند. زمینه های تجاری این شرکت طیف گسترده ای را شامل می شود، از اتوماسیون صنعتی و قطعات الکترونیکی گرفته تا الکترونیک خودرو، سیستم های زیرساخت اجتماعی، مراقبت های بهداشتی و راه حل های زیست محیطی.
امروز، نام شرکت به OMRON Microscan  تغییر یافته است. که در زمینه اینترنت اشیا، OMRON تلاش خواهد کرد تا دستگاه‌های بارکد خوان جدید و راه‌حل‌های جامع را با ترکیب OMRON Microscan Systems روانه بازار کند .

 

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت تکو آیدی میباشد .