راهکار ها

images
  راهکارهای RFID در حوزه بهداشت و درمان

  با توجه به اهمیت مبحث سلامت در جامعه، نگاهی به امکان و نحوه بکارگیری RFID در تأمین و ارتقای سطح سلامت جامعه داشته و با اجتناب از توضیح کامل مباحث فنی و با تمرکز بیشتر بر نحوه انجام فعالیت ها به  یافتن فرآیندهای لازم برای پیاده سازی و اجرای یک سیستم کنترل و شناسایی RFID در کاربردهای مرتبط با سلامت جامعه پرداخته ایم

  سیستم مدیریت انبار

  برای افزایش راندمان عملیات انبارداری شرکت، وجود یک سیستم اتوماسیون انبار حیاتی است. ما بسته نرم افزاری سیستم مدیریت انبار تکو را که می تواند به تناسب نیازهای سازمان شما اصلاح شود، به شما پیشنهاد می کنیم. با ترکیب یک سیستم مدیریت انبار با شبکه های بیسیم ، موبایل کامپیوترها و تکنولوژِی شناسایی فرکانس رادیویی (RFID) ، مجموعه شما در جهت آزادی عمل در انجام امور انبارداری ،افزایش بازده عملیاتی و بهبود خدمات مشتریان توسعه می یابد.

images
images
  راهکار مدیریت و ردیابی اموال

  تمامی کسب و کارها دارای مجموعه ای از اموال هستند که نیازمند به حفظ و نگهداری می باشند ، با یک راهکار درست شما می توانید کنترل بیشتری بر روی دارایی های خود داشته باشید و بازدهی بیشتری از سرمایه گذاری خود به دست آورید.

  تمامی کسب و کارها دارای مجموعه ای از اموال هستند که نیازمند به حفظ و نگهداری می باشند ، با یک راهکار درست شما می توانید کنترل بیشتری بر روی دارایی های خود داشته باشید و بازدهی بیشتری از سرمایه گذاری خود به دست آورید.کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت تکو آیدی میباشد .